• Teatr Kurtyna

• W dniu 20.02.2024 odbył się spektakl profilaktyczny, który wystawila grupa teratralna Kurtyna z Krakowa dla kas 0-3.

• Bal choinkowy

•

Podczas balu o dobra zabawę zatroszczyły się wychowawczynie klas 0-3 oraz Pani Basia, która poprowadziła animacje. Zabawa była wspaniała. Rodzice ucznioww klasy 8 przygotowali kawiarenkę w której można było skosztować pysznych ciast i babeczek.

Podczas balu uczennice klasy 2 i 3 przeprowadziły także kwestę w ramach WOŚP.

Bał uświetniła także wizyta Św. MIKOŁAJA.

• Wspieramy WOŚP

• .W dniach 17-18.01.2024 odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole z tej okazji została zorganizowana kawiarenka oraz loteria z fantami. Do kawiarenki zostały dostarczaone wypieki przez rodziców oraz fanty. Kawiweranka ciezszyla się ogromnym zainteresowaniem przez uczniów. Dziewczynki z starszych klas malowały twarze oraz wykonywały tataże wodne. Podczas zbiórki udało nam się zebrać 2353,90 zł !

Dziekujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w orgaznizacji !

• Koncert kolęd

• " Za kolędę dziękujemy! Zdrowia, szczęścia winszujemy! Byście sobie długo żyli, zdrowi i szczęśliwi byli na ten Nowy Rok!"

Dziś ostatni dzień kolędowania szkolnego zespołu muzycznego. Wraz z zespołem szkolnym z Rożentala zaśpiewaliśmy kolędy i pastorałki dla naszych uczniów. Było pięknie! Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku w ferie i cieszymy się na nowe wyzwania w kolejnym semestrze!

Odpowiedzialni za wydarzenie : Ewa Węgorzewska oraz Stanisław Kowalkowski