• Zapytania ofertowe

• Zapytanie ofertowe - dostawa artykułów spożywczych

01.12.2023 17:28

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach ,w trybie zapytania ofertowego, dokona wyboru  Wykonawcy na,, Sukcesywną dostawę artykułów spożywczych na potrzeby stołówki szkolnej od dnia 01.01.2024r. do dnia 31.12.2024r."

Proszę o zapoznanie się z dokumentami  i składanie ofert.

Urszula  Solis

• Zapytania ofertowe

15.06.2022 19:54

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach prowadzi postepowanie - w trybie zapytania ofertowego,  w celu wyboru  Wykonawcy -  do realizacji zadań wynikających z Programu ,, Posiłek w szkole i domu”. Oferty można składać na kompleksową usługę,  lub na poszczególne jej części, do dnia 28 czerwca 2022r. Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

Urszula Solis

• Zapytanie ofertowe - dostawa artykułów spożywczych

15.12.2021 17:21
        Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach prowadzi postepowanie - w trybie zapytania ofertowego ,  w celu wybory  Wykonawcy -  sukcesywnej dostawy artykułów spożywczych na potrzeby wyżywienia uczniów naszej szkoły, w 2022 roku.  Oferty można składać na kompleksową usługę,  lub na poszczególne jej części, do dnia 22 grudnia 2021r.  Wszystkie informacje znajdują się